Reks.lt e-parduotuvėje įsigytas prekes galite pakeisti arba grąžinti per 30 dienų nuo prekių pristatymo datos. Apie prekės keitimą ar grąžinimą prašome mus informuoti el. paštu info@reks.lt.

Laiške nurodykite užsakymo numerį, grąžintinų prekių sąrašą bei priežastį, pageidautiną grąžinimo datą ir sąskaitos, į kurią pageidaujate gauti pinigus, numerį.

Prekių keitimo atveju, taip pat nurodykite ir pageidaujamą prekę. Gavę el. laišką su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Prekes turite teisę grąžinti arba pakeisti kitomis, jei:

  • Grąžinama arba keičiama prekė nebuvo Jūsų pradaryta (pakuotės atidarymas, būtinas prekei apžiūrėti, nelaikomas pažeidimu).
  • Prekės nebuvo naudotos ir yra nepraradusios prekinės išvaizdos. (netaikoma, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  • Jūsų netenkina gautos prekės galiojimo laikas. (Jeigu iki prekės galiojimo termino pabaigos yra likę daugiau nei 6 mėnesiai, tokia prekė yra laikoma kokybiška ir tinkama. Esant ypatingai trumpiems tinkamumo naudoti terminams prekių aprašymuose tai aiškiai pasakoma ir kitaip pažymima internetinėje parduotuvėje).
  • Jūsų gauta prekės pakuotė transportavimo metu yra netekusi prekinės išvaizdos, pažeista. (Galite jos atsisakyti pristatymo metu, priėmimo važtaraštyje nurodžius priežastį).
  • Jeigu Jūsų netenkina nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, prekę galite pakeisti analogiška kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo preke.Jeigu pakeitimui tinkamos prekės neturėsime, galėsite grąžinti prekę ir už ją atgauti pinigus.


Prekės grąžinamos per Venipak/DPD kurjerių tarnybą. Pinigai už grąžintas prekes Jums bus grąžinami bankiniu pavedimu į Jūsų nurodytą sąskaitą, pagal pateiktą raštišką prašymą, per 5 darbo dienas.